Gönderen Konu: Açtığım ve kilitlenen konular  (Okunma sayısı 89025 defa)

Çevrimdışı zaf

  • ..
  • *
  • İleti: 106
Açtığım ve kilitlenen konular
« : 09 Mayıs 2007, 00:09 »
Fettullah Gülen ve Sıkmaşla ilgili konular,genç sevecenlerin biz zorluklarla geçirdiğimiz 80 kuşağının(Uyuyan kuşakta diyenler olmuştur) yaşadıklarını ve gelinen Cumhuriyetimizle ilgili vehamet dolu yılları algılamaları için açılmıştır...Gelinen noktayı anlatmaya gerek yok ancak sinsice Cumhriyet Türkiye'sine nasıl yerleştiklerini ve Emperyalist güçlerce Ülkemizin nereye sürüklendiğini görmelerini isterim.Sevgili Shalamar bu konuda lütfen kilitleme yerine insanları bilgilendirme yoluna gitsek daha iyi olur zannındayım...Hemen mi unuttunuz Başkomutan olamayan adam ve karısı sıkmabaş Fettullah'ın bizzat müridleri,öteki şarlatanları hiç saymayalım,konu kilitlenmeyecek kadar çok ciddi...13 Mayıs İzmir mitingi işin ciddiyetini bir kez daha gözler önüne serecektir...
oyun yapıp oynarlar seni geceleri aralarında

Çevrimdışı Shalamar

  • Melek Tozları
  • *
  • İleti: 705
Ynt: Açtığım ve kilitlenen konular
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2007, 00:32 »
Sevgili Zafer,
Bahsettiğin mesajımda da belirttiğim gibi, buzdağının görünmeyen tarafını gösterebilmek ne güzel olur. Lakin bugüne kadar farketmiş olmanız gerekir ki, bu ve benzeri konular çirkinleşen yönlere gitmekte... Hele ki zatı muhteremin birileri tarafından Cennet Bahçemizde övülmeye kalkılmasına dayanamam!

Çoğunluğun bu gibi konuların konuşulmaması talebine saygı gösterelim, en azından anketin gidişi bunu gösteriyor.

Beynimin kıvrımlarında herkesi memnun edeceğini tahmin ettiğim çözümler dolaşıyor. Öneriniz olursa özelden de haberleşebiliriz.
Biraz sabır...

Bu arada, yazılarımızda kişilere dair suçlamalarımızı, elimizde mahkemeye gösterebilecek delilimiz yoksa yazmayalım. Aksi takdirde hem forum yöneticilerinin hem de yazanın adliye kapılarıyla uğraşmasına neden olmayalım.

Anketimiz bitene kadar siyaset yapmıyoruz, seçim yasağı niteliğinde... ;)
Konu kilitlendi.

 

usa online pharmacy