Köprü > Millenium

Sıkma Baş

(1/6) > >>

zaf:
Ata'mın köşkünde artık bunlar yaşanacaksa,ben bir hiçim...

hayal-et:
atanın önüne o sıkama baş diye tabir ettiğin türbanlı hanımlar bile gidiyorsa bence sevinmelisin.ATA mız başörtüye değil sıkma beyinli insanlara karşıydı bence.bir tarih ve laikliğn savunucusu modern bir öğretmen adayı olsamda sembollere takılmadan VE İNSANLARI ÖZGÜR OLABİLDİĞİMİZCE ÖZGÜR BIRAKARAK içimize çekilmeliyiz.biz ne kadar layığız o aşık  olduğum yüce şahsiyete. herkes kendi sayfasını açmalı.. her ne kadar ne demek istediğini çok iyi anlasamda milli kuvaiye ve bu vatanın erkekli ve çoğu sıkma başlı kadın milisleri bu vatanın elden gitiiğini görünce yine mermi taşır yine erzak taşır yine çocuğunu aç bırakıp askerini doyurur.buna inanmadan yaşayamayız...buna inanmadan kimseyi inandıramayız...

ormanbaba:
Atatürk sıkma beyinlilere karşı olduğu kadar sıkma baş'a (dikkat edin, baş örtüsüne değil...) ve arapseksüelliğe de karşıydı...

ceza:
hayal-et ve ormanbabaya katılıyorum. Artık insanların üstlerindeki kıyafetlere bakıp yargıya varmak bence tanımsız bir ayıptır. Kafanın üstündeki önemli diil içindeki güzellikler önemlidir. Baş örtüsü bir gelenektir. Gerici olarak algılanıyor maalesef ona bakıp insanlar küçümseniyor. Cumhuriyet bitinginde kartel basın cumhuriyetçi bayanlarımız diye bir resimde 5 karış mini etekli kızları göstermiş. saçmalıktan başka birşey değil vücüdunu teşhir edip cumhuriyetçi olunmaz veya başına baş örtü (çarşaf demiyorum) takmakla gericide olunmaz. Bırakalım bu düşünceleri artık. Unutmayalım ilk cumhurbaşkanımız M.KEMAL ATATÜRK ün eşi LATİFE HANIM ında baş örtüsü vardı. Önemli olan icraattır. Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek vatandaşların refahı ve huzuru için çalışmaktır. Bunu kim yapabilecekse deseteğimde oyumda ona kıyafete veya takılara değil.

ceza:
unutmadan bir de ATA nın köşkü demişsiniz ULU ÖNDER M.KEMAL ATATÜRK orasını halkın ve milli iradenin görmüştür. Orası Türk milletinindir tıpkı M.KEMAL ATATÜRK' ünde söylediği gibi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy