Gönderen Konu: BULUŞMA: ANKARA Buluşması - 01 Nisan 2007  (Okunma sayısı 75613 defa)

Çevrimdışı hakan

• 1.nesil
  • *
    • ilhaniask
Ynt: BULUŞMA: ANKARA Buluşması - 01 Nisan 2007
« Yanıtla #15 : 21 Mart 2007, 17:44 »
Sevgili arkadaşlar,1 Nisan Ankara Sevecen buluşması var bunu biz sevecenler biliyoruz ama merak ettiğim bir konuda şudur.Acaba İrem'inde  bu organizasyonlardan haberi var mıdır? Bu organizasyonlara yaklaşımı nasıldır?Bu konuda benim gibi düşünen sevecenleri ve tabiki beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
IŞIK VE SEVGİYLE...
Doğumdan Sonra
Ölümden Önce
Güneşin Battığı Yerde
IŞIK VE SEVGİYLE.........

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #16 : 21 Mart 2007, 18:32 »
Bir eviniz var. Evinizin çeşitli odaları mevcut. Bu odalar içerisinde günün belirli saatlerinde bulunuyorsunuz. İlhan İrem’in de  evleri ! var ve evlerinin içinde belirli zamanlarda bulunuyor. Bu süreçte olan olayları takip edip yaşananlara şahit oluyor. Buluşmaları da biliyor bence.Tepkisine gelince bir sanatçı için eserlerinin,bir düşünür için felsefesinin paylaşılması güzel bir seydir sanırım.

Işık ve Sevgiyle
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #17 : 21 Mart 2007, 18:45 »
Sevgili Hakan,
http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=98.msg4879#msg4879
adresinde Sevgili efsun_i tarafından foruma aktarılmış bir yazı bulunuyor. O yazıdan bir alıntı:

"İnternet ortamında kurulan İlhan İrem sitelerinin tümü, (İrembağı Yönetimi) nin bilgisi ve danışmanlığı
dahilinde gerçekleşmiş ve hepsinin temel altyapı bilgileri ve materyalleri bu merkez tarafından, sağlanmıştır. Ve bu iletişim sürmektedir.

Herhangi bir ortamda, İlhan İrem veya anlatımlarıyla ilgili, bilinçsizlikten veya art niyetten kaynaklanan yanlış bir yaklaşım olduğunda, İrembağı Yönetimi, İlhan İrem adına konuya müdahil olmaktadır."

Yukarıda yazdığınız ve şu an okuyor olduğunuz bu satırlar da bu kapsamın içerisindedir. Tahmin ediyorum ki aklınızdaki soru işaretini biraz küçültmüştür ;)

Not: Alıntı yaptığım yazının tamamını okumanızı tavsiye ederim.

Sevecen buluşmalarının, hissedişleri paylaşma ve ötelere taşıma düsturundan ayrılmadığı, yani çıkış noktasından uzaklaşmadığı sürece sonsuza kadar süreceğini...
...ve gitgide helezonun yükselen noktarından geçeceğini biliyorum.
...ve her buluşmada İlhan İrem'in de orada olacağını...

Yeter ki bu buluşmalara bedenimizden soyunup, Yüreğimizle katılalım...

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı sonergunel

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #18 : 30 Mart 2007, 09:15 »
Günaydın Tüm Sevecenlere, 1Nisan Yaklaştı.Yaka kartlarından bahsediliyor,Yaka kartları tabiiki orada verilecektir.Ama nasıl bir organizasyon olacak? Ben, ilk kez böyle bir etkinliğe katılacağım için bilmiyorum.Sevecenler birbirlerini nasıl tanıyacak? v eaklımda bir kaç soru daha buna benzer.Aarkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim.

Çevrimdışı akzambak

• 1.nesil
  • *
BULUŞMA: ANKARA Buluşması - 01 Nisan 2007
« Yanıtla #19 : 30 Mart 2007, 09:36 »

"Babil kulesi yükselirken sırların ardından.."
Bir bir açılır esrar kapıları, gönül gözleri ardından..

Dokunurlar ! ! !
Fırlarız yataklardan...

Ba'sü badel mevt...

"Tüm zamansızlıkları içinde sevginin"
Yurdumun dört bir yanında..

Işık ve sevgiyle
Rabia Yirmibeş
"Sesini değil, sözünü yükselt. Yaprakları yeşerten yağmurlardır, gökgürültüleri değil."

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #20 : 30 Mart 2007, 10:59 »
İlk sayfada birkaç açıklama var Sevgili Soner;
Aynı açıklamayı tekrardan yapıştırıyorum umarım biraz faydası olacaktır... Ek olarakta sevecenler Nüans barda üst katta olacak. O evrensel titreşimler seni de bize getirecektir. ;)

1 Nisan 2007 Ankara Sevecen Buluşması içerik olarak bundan önce yapılmış olan buluşmalardan biraz daha değişik olacaktır. Buluşmanın içeriği hakkında tam olarak bilgiler veremiyorum şuan için-Kesinleşmemiş bazı eylemler olduğundan-. Genel olarak buluşmalar İlhan İrem eserleri eşliğinde bir eğlence, İlhan İrem'in eserleri hakkında yorumlar ve İlhan İrem müziğini dinleyen insanların kainat hakkındaki düşüncelerini paylaşması şeklinde gerçekleşmektedir...

Işık ve Sevgiyle

Çevrimdışı sonergunel

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #21 : 30 Mart 2007, 15:52 »
Çok teşekkürederim s (c) enaze. Tüm sevecenlerle görüşmek üzere Işık Dolu Yarınlaraaaaaa

Çevrimdışı burock0

• ...
  • *
« Yanıtla #22 : 31 Mart 2007, 16:14 »
geri sayım başladı...
ışığa aşkla
Her yer de sen,Herşey de sen, Hangisini seçeyim

Çevrimdışı sonergunel

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #23 : 02 Nisan 2007, 09:30 »
 :) Tüm Sevecenlere günaydın...O kadar güzel bir gündü ki dün.İlk kez Katılıdığım bu buluşmada hiç yabancılık çekmedim. Sanki yıllarca tanıdığım dostlarla birlikte idim.Evet evet, aslında ilk kez katılmadığımı anladım.Önceki Buluşmalarda bedenim olmasada ruhumun önceki buluşmalara katıldığını anladım Işık dostların sayesinde...Harika bir günün başlangıcı idi dün benim için...Işık ve Sevgi dolu yarınlaraaaa....

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #24 : 02 Nisan 2007, 09:35 »
Yeniler! Eskiler! Hep varlardı…
Yeniden buluştuk bilmediğimiz diyarlardaki tanıdık dostlarımızla. Mumları üfledik bir dilim daha kestik hayattan, Işıkdostun Işık yolculuğunun dünya ziyaretinin başladığı 1 Nisan günüde. Şehir dışından gelen dostlarımıza ayrı bir teşekkür gerekiyor sanırım. Her vardınız, hep olacaksınız….

Işık ve Sevgiyle

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
BULUŞMA: ANKARA Buluşması - 01 Nisan 2007
« Yanıtla #25 : 02 Nisan 2007, 13:03 »

Ankara'dan 1 Nisan 2007 ışıltıları...

http://www.melektozlari.com/galeri/thumbnails.php?album=70

Çevrimdışı burock0

• ...
  • *
« Yanıtla #26 : 02 Nisan 2007, 16:00 »
yine beklediğim gibi çok güzel bir buluşma oldu.tek sorun zamanın nasıl geçtiğini anlamadık :/
Her yer de sen,Herşey de sen, Hangisini seçeyim