Gönderen Konu: BULUŞMA: İSTANBUL Buluşması - 01 Nisan 2007  (Okunma sayısı 53108 defa)

Çevrimdışı efsun_i

• Melek Tozları
  • *
    • Kanat Sesleri
(http://www.melektozlari.com/grafikdepo/bulusma/Istanbul_20070401_s.jpg)

01 Nisan 2007 İstanbul Sevecen Şenliği...

Kainatın aydınlık yıldızları...

Bizleri hiç bilmediğimiz dostlarımız, yol arkadaşlarımız, aynalardan öte kendimiz ile buluşturan Bir Yıldız’ın doğum gününde sonsuzluk notaları eşliğinde buluşuyor...

Sevginin tarifsiz renklerinde, 01 Nisan 2007 Pazar günü saat 14:30'da İlhan İrem doğum günü kutlaması ve müzik etkinliği için bir araya geliyoruz.

Buluşmaya katılacak Sevecen dostlarımız, birbirimizi daha kolay tanımamız ve o güne dair bir anı olacak olan yaka kartları için, "ozlemcelike@gmail.com" adresine; isim, takma isim ve İstanbul dışından katılıyorlar ise geldikleri şehrin ismini yazdırabilirler.

Etkinlik; 14:30 - 18:30 saatleri arasında gerçekleşecek; canlı performans ve slayt gösterisinden oluşacaktır. Canlı performans başlangıç saati 16:30'dur. (Daha önce 15:45 olan başlama saati 16:30 olarak değişmiştir)

KATASTROF, İlhan (vokal), Ozan (gitar), Mustafa (bas), Belgin (flüt) ve Fırat’tan (bateri) oluşan bir "tribute" grubu. Tamamı İlhan İrem şarkılarından oluşan repertuarları ile capcanlı bir performans garantileri var.

Etkinlik öncesi ve sonrasında buluşma mekanı açık olacaktır.

Işık ve sevgiyle...

Tarih   : 01 Nisan 2007 - 14:30
Mekan : Tierra Kafe-Bar (Kroki ektedir)
             İstiklal Cad. Bekar Sok. No:14
             Taksim/Beyoğlu
             http://www.tierrabar.com
Işık ve sevgiyle...

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
Ynt: BULUŞMA: İSTANBUL Buluşması - 01 Nisan 2007
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2007, 10:16 »
 Hep olduğu gibi, yine bir öncekinden daha aydınlık, daha sevecen bir buluşma olması dileğiyle...
Tanıyacağım yeni ışık insanlarını düşündükçe, sabırsızlanıyorum !
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı uranus

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2007, 14:49 »
Öncellikle herkese selamlar bu güzel forumuda düzenleyenlere teşekkür ederim. İlhan İrem hayranı olarak galerideki resimlere baktıktan sonra bende bir aksilik olmadığı takdirde 1 nisandaki buluşmada olacağım. İnşallah sizlerle tanışmak kısmet olur.

Çevrimdışı spacemedia

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2007, 17:11 »
Mutlaka geleceğim... :) Buluşmamız şarkı şarkı olacak. Görüşmek ümidiyle.

Çevrimdışı matya

• 1.nesil
  • *
küçük bir mesaj
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2007, 18:04 »
Günler aynıymış gibi geliyor ama geçtikçe ve bir süre geriye dönüp baktıkça, aynı olmadıklarını anlayabiliyor insan...eğer yeterince 'kendisiyle barışıksa' tabii... O'nu ilk dinlemeye başladığım günlerle bu günlerimdeki bilincim arasında çok fark var. yani aynaya yaklaştıkça: 'bir adım atınca'  değişiyor ve büyüyorum... ve yıllar geçtikçe O'nu daha iyi anlıyorum.

Arkadaşlar arnızda olmak çok güzel. Çünkü ben bu 'yoruldum yalnız gitmekten bu sonsuz yolu'...

bol ışıltılı günler...
"AKLININ ALAMAYACAĞI ALEMLERE AKIYORUM.. KAFANIN BASAMAYACAĞI GERÇEKLERDE YAŞIYORUM..BENİ FARK ETMEN İÇİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKMIYORUM.KENDİMİ İSPAT ETMEK İÇİN ŞEKİLLERDE KÖPEK OLMUYORUM.BEN KİM OLDUĞUMU ZATEN BİLİYORUM"

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2007, 22:15 »
Her il kendi içinde kutlayacak belli oldu.. Bizim antalya olarak pek bir katılımımız yok, kişi bazından bahsediyorum.. Ben bu sebeple 3 büyük ilde buluşmalar olur, çevre illerden de gelebilecekler bu illerdeki buluşmalara katılırlar diye düşünmüştüm.. Gene başı 3 il çekiyor tabi. Ben arkadaşımla hem İstanbul'u gezeriz hem de büyük buluşma burda olacak diye düşündüğümüzden İstanbul'u planlamıştık. Ancak Ankara'dan görmeyi dilediğimiz arkadaşlar Ankara'da buluşacak olunca ve İzmir de buna katılınca tabi diğer illerden olacak katılımların da dağılacağını düşününce, İstanbul'a gelme fikri biraz kan kaybetti..
   Ancak  önceden de dediğim gibi, yer/mekan farketmiyor. Ben o gün zamanım uyarsa tabi, mutlaka katılmaya çalışacağım. Hatta bir insanı daha İlhan İrem gerçeğiyle tanıştırmayı bu kadar istememiştim ;)
   Tanrı işlerimi bu kez yolunda izler umarım..
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı siyaheldiven

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2007, 00:31 »
Sevgili arkadaşlar, bu etkinliği izninizi almadan anatolianrock sitesinde duyurdum. Özür dilerim... Orada olacağım.
İSTER İNAN İSTER İNANMA

Çevrimdışı terazi

• ...
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Mart 2007, 12:25 »
Gelmeyi o kadar isterdim ki.... ama Antalya'dan gelmem olanaksız. Zaten devamsızlıta sorun üniversitede

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #8 : 18 Mart 2007, 01:16 »
Terazi, okul sorunun olmasa giderdik belki. Ben uçak biletlerimizi de hallettim sayılır arkadaşımla, tek bir şey kaldı. Beklemek. Orada olmak,İstanbul da olmak.. Hayali cihana değer derler ya, aynından.. Biz  bekliyoruz, bakalım İstanbul bizi bekliyor mu:).. Sevdiğim iki şeyin; İlhan İrem ve İstanbul'un bir arada olması kadar güzel bir duygu yok. Biri için birinin içinden geçiyorsun. Başka bir gün, başka bir şehir ve başka bir insan bu denli bir araya gelemezdi. *Tanrı'nın espri anlayışına hayranım..

*Ekşisözlük'ten alınmıştır.
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı terazi

• ...
  • *
« Yanıtla #9 : 18 Mart 2007, 02:35 »
ahhhh. Orada olamıyorum. Haykırmak istiyorum... Bu hazırlık işi bozuyor. ahhhhhhhhh........

Çevrimdışı esengul

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Mart 2007, 12:56 »
Arkadaşlar çok üzgünüm. Çünkü  1 Nisandaki buluşmaya gelmeyi çok istemiştim. Ama yanlış tarih oldu benim için çünkü o gün sınavım var. Gelemiyorum. Sınav gününe gelmesi çok kötü oldu benim için. artık bir sonrakibuluşmaya katılırım. her kese iyi eylenceler.

hayat bir yol ve ışık :(   :(
hayat bir yol ve ışık

Çevrimdışı ashemez

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #11 : 18 Mart 2007, 15:32 »
2 Nisan vize haftası başlangıcı o yüzden bu buluşmada da olamayacağım :(
PINK FLOYD

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
« Yanıtla #12 : 20 Mart 2007, 15:08 »
Ben de vizeden çıkıp orada sahneye çıkacağım :)

Sanatçı olmak bu ülkede çok zor :)

Cem ve ben bu buluşma için çok emek sarfettik. Umit ederim ki uzun zaman unutamayacağımız güzel bir bir gün yaşarız..

Çevrimdışı morton

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2007, 10:09 »
Büyük ihtimalle orda olacağım çok keyifli geçeceğine inanıyorum acaba 14 yaşındaki oğlumu da getirsem mi

Çevrimdışı MT4

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Mart 2007, 10:46 »
1 Nisan buluşmasının yapılacağı mekanın bar olması ve alkollü içkilerin satışının yapılacağından,

"yanlarında anne babaları ve vasileri olsa bile, 18 yaşından küçüklerin bar, kafe ve meyhanelere girmeleri yasaktır."