Gönderen Konu: 1 Nisan 2007 Sevecen Şenlikleri  (Okunma sayısı 66582 defa)

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
1 Nisan 2007 Sevecen Şenlikleri
« : 01 Mart 2007, 02:25 »
2007 yılının 1 Nisan'ı (yani Işık Dost'un doğum yıldönümü) Pazar gününe denk geliyor.
Her şeyin başladığı bir dönemde, buluşmalar için her şey hazır, şarkı şarkı...

Tüm illerde, gerekirse tek kişilik kalabalıklarla buluşalım diyoruz...

"Birleşsin Bütün Eller" kategorisinde ilinizin ismi yazmıyorsa bu başlığa veya yeni konu başlığı açarak illerimizde koordine olabilir, ülke hatta yurtdışında eş zamanlı buluşmalarla bir ilki gerçekleştirebiliriz...

Bulunduğumuz bölgelerde yalnız olduğumuzu düşünsek de, kimbilir aynı yalnızlığı paylaşan niceleri olabilir...

En olmadı, tek kişilik ordu değil miyiz biz?..

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2007, 00:06 »
İstanbul'un ardından Ankara'nın da 1 Nisan duyurusu yayınlandı. İzmir de sıcağı sıcağına ikinci buluşmasını bu tarihte yapacak duyumlarında ve ümidindeyim. Mersin-Adana belki de birlikte organize olur? Antep, Bursa ve henüz buluşulmamış diğer iller?

1 Nisan tarihi bir daha 2012 yılında Pazar gününe denk gelecek. Bu nedenle fırsatı kaçırmayalım düşüncesindeyim!

Bir Nisan'a dair yeni buluşma duyurularını eklemek için sabırsızlıkla bekliyorum! Katılımcı bir kişi bile olsa olabildiğince çok ilde buluşmalar olsun...

Öte yandan, Melek Tozları'nda son günlerde buluşmalar üzerine yoğun yazılıyor olmasından dolayı içerik konusunda tereddütte olan arkadaşlarımıza:
Buluşma heyecanına/coşkusuna siz de ortak olun. Melek Tozları'na yazılan bir kelimenin bile "arada kaybolması" söz konusu değil. Kayıtları incelediğim zaman ziyaretçilerin eski-yeni pek çok mesajı okuduğunu görüyor, cevap yazmasa dahi edindiği pek çok şey olduğunu hissediyorum.

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı dennis3871

• 1.nesil
  • *
Ynt: 1 Nisan 2007 Sevecen Şenlikleri
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2007, 16:20 »
1 Nisan'da herhangi bir kayseri buluşması mümkün olabilse çok güzel olurdu...
trans akşamlarında kara deliklerden geçtim!!

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2007, 16:58 »
1 Nisan'da herhangi bir kayseri buluşması mümkün olabilse çok güzel olurdu...

O zaman 1 Nisan'da Kayseri buluşması olacak demektir. Mekanı belirlersen hemen yazalım Sevgili dennis... Başkalarının da senin gibi düşündüğüne eminim ve o gün belirleyeceğin mekana başkalarının da geleceğini düşünüyorum ;) En olmadı, kafeteryanın sahibine bir CD verirsin, bir fincan kahve eşliğinde görece uzaklıkları aşarsın.

Tekrar ediyorum, o gün bir kişi, beş kişi yüz kişi farketmeden buluşalım. O gün yaratacağımız sinerjinin nasıl bir etki yaratacağını tasavvur edemiyorum.

Evimizde dahi olsak, o gün içerisinde yarım saat kendimize sakin sessiz İrem'in eşlik ettiği bir ortam oluşturalım. Bambaşka düşüncelerle bir araya gelmiş bizlerin ortak noktasını düşünelim... Nedir bizi çeken? -Sevgisini ve saygısını kaybetmeden- en ateşli tartışmaları yapabilen bizlerin bir bütün olduğunu hatırlayalım. Dünyanın bir yerinde sizin gibi hisseden Sevecenlerin olduğunu, yalnız olsak da nasıl kalabalık olduğumuzu hissedelim.

1 Nisan ne olduğumuzu hatırlayacağımız dönüm noktası olsun...

Işık ve Sevgiyle...
Ufuk

Çevrimdışı terazi

• ...
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2007, 18:10 »
niye diyarbakırda böyle bir etkinlik olmuyor

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *