Gönderen Konu: BULUŞMA: İZMİR Buluşması - 11 Mart 2007  (Okunma sayısı 57192 defa)

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
Ynt: BULUŞMA: İZMİR Buluşması - 11 Mart 2007
« Yanıtla #45 : 13 Mart 2007, 18:34 »
Sabah kahvaltı faslıyla başlayan gün çok güzel bir buluşmayla noktalandı.Çok erken saatlerde mekandaydık dostlarımla.Rena'yı biz açtık desem yalan olmaz yani...Buluşmaya iki saat kala başlayan hazırlıklarımız buluşma saati yaklaştıkça telaşlı bir heyecana dönüşmüştü.Bu organizasyon için vaktini ve emeğini harcayan bütün ışık işçilerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.Yanımızda olan, olmaya çalışıpta katılamayan tüm sevecenlere içten teşekkürler!

Bütün gün şarkılar söyledik, sesimiz yettiğince o şaheser eserlere katılmaya çalıştık.Etrafı O'nun afiş ve posterleriyle donattık.Projektörden yansıyan görüntülerle konser atmosferini tekrardan yaşayarak(Özellikle İzmir'de konser heyecanını yaşayamayan sevecenlere bir nebze olsun bunu yaşatarak), klipler izleyerek bu müthiş çoşkuyu paylaştık.Özellikle Tekirdağ'dan Tolga'ya, Ankara'dan Burak'a, Bursa'dan Uygar'a, İstanbul'dan Kenan'a ve İzmir'den katılan tüm sevecenlere sağolsunlar diyorum.....

Gelmek isteyipte çok ya da belki geldikleri halde görünemeyenler için ise söyleyebileceğim tek bir şey var:Muhteşemdiler !

Bu arada sevgili Mercan'ın doğumgününüde tekrardan canı gönülden kutluyorum.Çok güzel bir güne denk geldi.Zaten ogün periler ve melekler içinde kaldık resmen :)Işık ve sevgi pastası çok güzel ve lezizdi

Rena personelinede minnetarız çok...Az kahrımızı çekmediler.

Ve son olarak Işık Dost'a sesleniyorum: İzmir'deki ışık çocukları seni beklemeye devam ediyor ve edecek, inatla ve ısrarla. . .Ayrılıklarında sonu var bir gün çıkıp geleceksin, biliyoruz.Çünkü senin için bütün pencereler...

Not: 1 Nisan'ı bekleyin. Sürprizlerle geliyoruz...

Hadi eyvallah

Erdem Kılıç
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
Ynt: BULUŞMA: İZMİR Buluşması - 11 Mart 2007
« Yanıtla #46 : 14 Mart 2007, 00:42 »
Sevgili Uygar'ın istegi doğrultusunda yazılmıstır...

Merhabalar!Ben Uygar(jormundgand).Pazar günü İzmir'de çok güzel bir buluşma yaşadık.Ben de Bursa'dan katıldım buluşmaya ve iyi ki de oradaydım.Çok güzel bir organizasyondu.Katıldığım için çok mutluyum.İzmir'de buluşma için emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler...Yüreğinize sağlık hepinizin... sevgilerle...

Bende birşeyler yazayım elim değmişken. Buluşma esnasında yaptığımız telefon görüşmeleri ile sürekli birlikteydik. Alaca Tüylü Kuş için teşekkürler dostlar....

Işık ve Sevgiyle
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.