Gönderen Konu: BULUŞMA: İZMİR Buluşması - 11 Mart 2007  (Okunma sayısı 57191 defa)

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
Ynt: BULUŞMA: İZMİR Buluşması - 11 Mart 2007
« Yanıtla #15 : 28 Şubat 2007, 19:42 »
Gerek özel mesajla gerekse mail yoluyla ulaştığım sevgili sevecenler; İzmirli ya da civar illerden iştirak edecek olanlar, forumun bu başlığı altında yada özel mesaj veya mail yoluyla bana ulaşırlarsa memnun olurum.Çünkü buluşmanın yapılacağı mekana sayı bildirimi yapılacaktır.Daha sonra herhangi bir sıkıntıya mahal vermemek için gerekli rakamı iletmemiz böyle bir sorunla karşılaşmamızın önüne geçecektir.

İçim kıpır kıpır . . .
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı yitik_savasci

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #16 : 01 Mart 2007, 00:40 »
1 Nisan Pazar günü her yerde buluşmalar tertiplenmesi fikri vardı bir ara.Bence çok güzel bir fikirdi.Düşünsenize aynı anda ülkenin bir çok ilinde sevecenler bir arada...Bence tekrar bu fikir üstüne yoğunlaşabiliriz.Bunu İzmir buluşması başlığı altın da yazdım çünkü 1 Nisana çok yakın bir tarihte yapılıyor buluşma.Yani 1 nisanda ikinci bir buluşma gerçekleştirilirse belki iki defa katılamayan dostlarımız olabilir.(İzmir çevresinden gelebilecekleri düşünerek söylüyorum)Bu yüzden Bu buluşma 1 Nisana alınırsa bence daha güzel olur.Ben orda olmayacağım ama,orda olmak isteyipte olamayan biri olmasın diye bir öngörü benim ki.Umarım 1 Nisanda heryerde,aslında tek bir yerde bir arada oluruz...
Onların sözlerini karıştıralım,birbirlerini anlamasınlar diye....

Çevrimdışı efsun_i

• Melek Tozları
  • *
    • Kanat Sesleri
« Yanıtla #17 : 01 Mart 2007, 00:53 »
1 Nisan 2007 İstanbul buluşmasının hazırlıkları devam ediyor diyor kuşlar.. Yakında..
Işık ve sevgiyle...

Çevrimdışı yitik_savasci

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #18 : 01 Mart 2007, 01:00 »
Sadece İstanbul ?

:(
Onların sözlerini karıştıralım,birbirlerini anlamasınlar diye....

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #19 : 01 Mart 2007, 01:03 »
Sevgili yitik_savasci,
1 Nisan'da her yerde buluşmaların yaşanması için düşünce tohumları atmıştık.
Şimdi yeşertme zamanının geldiği anlaşılıyor. Sevgili refref ile de bu düşünceyi paylaşmıştık.

Bu konu başlığını dağıtmadan, yeni bir başlıkta konuyu tüm illere yaymakta fayda var artık...

Çevrimdışı gece perisi

• DMT
  • *
« Yanıtla #20 : 01 Mart 2007, 01:10 »
Evet böyle bir gerçekk var. Ancak diğer illerdeki buluşmalarla eş zamanlı olmaması adına bu tarih daha uygun oldu bizim için.. ve 1 Nisan konusunda da bir sessizlik oldu..

Şu anda da ayarlamalar yapıldı..Tabi yinede yoruma açık, çoğunluk ne der bilmek lazım..

Zaten düşünsel anlamda ve içerik olarak buluşma, 1 Nisanda  daha farklı olucaktır.. 1 Nisan ile ilişkili farklı kurgularımız var çünkü..
Yıldızlar, gece belirmekten memnunlar..!!

Çevrimdışı Cocteau Twins

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #21 : 01 Mart 2007, 10:41 »
Buluşmanın,Tonmaister'lığını yaptığım Rena Bar'da olması, yüzümde bir gülümsemeye neden oldu.. artık mekanda çalışmıyor olsamda,hem eski günleri yad ederek,hemde sizlerle olucağım için daha bir mutlu oldum.

umarım her şey yolunda gider ve hepimiz orda oluruz.

Not:Foruma üye olmayıpta,gelmek isteyenler olucaktır diye düşünüyorum, ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında merak ediyorum.

Sigur Ros

Çevrimdışı nimf

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #22 : 01 Mart 2007, 10:58 »
Evet tarih kesinleşti hazırlıklar başladı 11 Mart için, 1 Nisan içinse her ilde bir kutlama yapılacak zannedersem.

Foruma üye olmayıpta buluşmaya gelmek isteyecek olan arkadaşlara ulaşılmaya çalışılıyor bi şeklide refref bu konuyla daha yakından ilgileniyor. Ben iki kişiye ulaştım bile...
hiç sönmeyecek ışıklara....

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
« Yanıtla #23 : 01 Mart 2007, 14:13 »
 İlhan İrem, Harbiye Konseri' nin bir yerinde   " Haydi İstanbul " demişti, etkileyici bir ses tonu ile.

Haydi İzmir.......
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #24 : 01 Mart 2007, 14:44 »

11 Mart İzmir buluşmasının tarihinin değişmesi gibi bir şey söz konusu değildir..Çünkü bu tarih daha önceden belirlenmiş ve hazırlıklar da ona göre halen devam etmektedir.Arkadaşlarımız site dışı imkanları da zorlayarak duyuruyu daha kapsamlı hale getirmek için uğraşmaktadırlar..

Her ilde yapılması düşünülen olası 1 Nisan buluşmaları için de yine 11 Mart günü buluşacak değerli sevecen dostlarımızla birlikte yeni bir buluşma düşüncesi tartışılacaktır...

ışık ve sevgiyle
                                                                                                             Arkın
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı su_perisi

• ..
  • *
« Yanıtla #25 : 01 Mart 2007, 18:49 »

11 Mart 2007 enerjisel yükselmelerin yaşanıp; evrene sevgi tohumlarının atılacağı çok aydınlık bir gün olacak... Günlerdir içim kıpır kıpır ama bir türlü iki kelimeyi bir araya getirip yazamadım heyecanımı... Sevgili ışık dostlarım, 11 Mart aynı zamanda benim doğum günüm  :) zamanın bu boyutunda, burda olduğum süreler içindeki en anlamlı doğum günüm bu olacak; çok şanslıyım...

Yüreği ışık ve sevgiyle çarpan tüm sevecenler hepinizi çok seviyorum
Evren izin verirse o gün bir mucize yaratıp size özel bir sürpriz hazırlıyoruz  :D

Işık ve sevgiyle
Mercan
melek...

Çevrimdışı anka_sevecen

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #26 : 02 Mart 2007, 16:52 »
Her yerde bir hareket
Bir kıpırtı büyüyor
Şehrimin sokakları
Sanki örgü örüyor

Herşey-herkes bir yerden
Bir yerlere dönüyor
Sende dönersin birgün
Bana öyle geliyor

Herşey dönüyor
Dünya dönüyor
Saat dönüyor
Şarkı dönüyor

Herşey dönüyor
Başım dönüyor
Gidip te dönmeyince
İnsan yalnız gülüyor...

İnanmazsanız bana
Bir bakınız uzaya
Gelirse tutuluyor
"Ay"la "Güneş" hizaya

Aydınlık bizim için
Ama karanlıkta var
Boşuna mı dönüyor
Söylesene zamanlar

elbet bırgun dönüp buluşup ışık olacağız bu izmirse mukemmel olacaktır ınanıyorum ışık ve sevgiyle buluşalım
ışık yolcusu

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #27 : 02 Mart 2007, 17:05 »
Yüreği ışık ve sevgiyle çarpan tüm sevecenler hepinizi çok seviyorum
Evren izin verirse o gün bir mucize yaratıp size özel bir sürpriz hazırlıyoruz  :D
Mercan

Mercan bize de söylemedin ya..Daha da merak ettim açıkçası şu sürprizi  :D
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
« Yanıtla #28 : 06 Mart 2007, 19:46 »
Buluşma haberinin çok altlarda kaldığını gördüm kısa bir süre kala...O yüzden biraz yukarlarda olsun istedim.Cuma günü mekana gidilerek son hazırlıklar tamamlanacak ve artık o görkemli buluşma beklenicek! Evren bize bir mucize verirmi bilinmez o gün için ama kainat böyle istedi dedirtecek bir sürpriz yaşanacakmış gibi geliyor bana, umut işte . . .

Bekliyorum, bekleniyorum
Bu yolculuk bitsin, yeter diyorum
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı donuk

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #29 : 07 Mart 2007, 00:35 »
Işık ve sevgiyle merhaba arkadaşlar,

Pazar günü tüm güzel yürkeler, sevgiyle bir kez daha birleşecek, ve ben de orada olmayı planlıyordum. Fakat bazen, herşey gönlümüzün istediğine göre olmuyor, çok istememe rağmen aranızda olmayı, ne yazık ki dışımda gelişen sebeplerden dolayı kalben yanınızda olacağım.
  Işık ve sevgiyle