Gönderen Konu: YAZI: Pencereden Günümüze...  (Okunma sayısı 48269 defa)

Çevrimdışı Sinan DOYAN

• 1.nesil
  • *
    • www.birzamanlar.net
YAZI: Pencereden Günümüze...
« : 25 Şubat 2007, 22:59 »
İlhan İrem'in 1983 - 2006 arası dönemini irdelediğim yazım, www.birzamanlar.net sitesindeki daimi köşemde yayınlanmıştır. Yazının ilk bölümü (1973 - 1983 arası dönem) yine aynı köşemde 2002 yılında yayınlanmıştı.

Çevrimdışı donuk

• 1.nesil
  • *
Ynt: Pencereden Günümüze
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2007, 17:38 »
Işık ve sevgiyle Merhaba,

Öncelikle sevgili Sinan'ı bu titiz ve güzel çalışmadan dolayı yürekten kutluyor ve tebrik ediyorum. Ellerine sağlık. Güzellikleri bu kadar gerçekçi bir dille anlatımına adım adım şahit oldum. Bu yazıyı nasıl bir titizlikle hazırladığını ve gecesini gündüzüne katıp nasıl çalıştığını biliyorum. Emeğine, ellerine ve yüreğine sağlık sevgili Sinan, tüm güzellikleri hakediyorsun.  Işık ve sevgiyle kal..

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
YAZI: Pencereden Günümüze...
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2007, 23:09 »
Sevgili Sinan,
Bugün okuma fırsatı bulabildiğim güzel yazınız için teşekkürler.

Yazının doğrudan adresi:
http://www.birzamanlar.net/yazarlar/sinandoyan/16/index.php3

(Konu, SÛR bölümüne taşınmıştır)

Çevrimdışı efsun_i

• Melek Tozları
  • *
    • Kanat Sesleri
Ynt: YAZI: Pencereden Günümüze...
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2007, 12:31 »
Geçikmiş bir teşekkür...

Yazınızı okurken bir ürperti ile doldu gözlerim sık sık...
Yüreğinize, kaleminize, emeğinize sağlık..
Çok teşekkürler..
Işık ve sevgiyle...

Çevrimdışı Sinan DOYAN

• 1.nesil
  • *
    • www.birzamanlar.net
Ynt: YAZI: Pencereden Günümüze...
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2007, 14:02 »
@donuk :"Güzellikleri haketme" konusundaki içtenliğin için çok teşekkür ederim. Bana en yakın birkaç dostumdan biri olarak yazının yazılma anlarına eşlik ettin; gerek telefonla gerek se msn'le. Bazen "bana müsade, yazıya odaklanmam lazım" deyip sohbeti kestiğim de olmuştur.  ;D Düşüncelerini burada da dile getirdiğin için teşekkür ederim.

@Shalamar :Yazının tam linki için teşekkür ederim. Beğendiğin için deayrıca. ;) Site yönetiminin yazının tamamının yayınlanmasına izin vermemesinden dolayı, hayata geçirdiği bir yöntem oldu bu link. Sadece tek bir siteye (http://kopru.fisek.com.tr) tamamı yayınlatıldı, izinli olarak.

@efsun_i :Geç olsun güç olmasın demişler; çok teşekkür ederim ben de. Yazarken ben de ürpermedim değil. Sanki seksenleri yeniden yaşadım, eşimle ilk tanıştığım doksanların başına gittim, oğlumun doğumuna denk gelen best of 1...Yaşananlar farklı ama hissedişler hep aynı değil mi?

tüm site üyelerine :Herkese ilgisinden dolayı tek tek teşekkür ederim. Hissedişler aynı dedim ya; aynı ışığın etrafında dönen ateşböcekleri misali, ışıktan besleniyoruz hepimiz. İlhan İremin ışığı. Birçoğunuzu bu yazıdan önce, bir çoğunuzu da yazarken tanıdım; iyi ki tanımışım sizleri. Sağolasınız.