Gönderen Konu: İzmir Buluşması ile ilgili...  (Okunma sayısı 17011 defa)

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
İzmir Buluşması ile ilgili...
« : 10 Şubat 2007, 12:00 »
Kıymetli sevecen dostlarım;

Geçen hafta cumartesi ve dün İzmir'deki sevecen dostlarım artı Ankara'dan gelen değerli kardeşim       s(c)enaze ile birlikte kendi aramızda yapmış olduğumuz mini buluşmalarda önümüzdeki günlerde yapılması düşünülen İzmir buluşması hakkında fikir alış verişi yaptık.Olası sevecen buluşmamız Mart ayı içerisinde muhtemelen ikinci haftası - büyük olasılıkla 11 Mart - diye planlanmaktadır.Yer ve zaman tam olarak kesinleşince resmi duyuru yine forumlar üzerinden yapılacaktır.Tüm İzmir'li sevecenlerle birlikte çevre illerden ve şehir dışından gelmek isteyenleri bekliyoruz.Ayrıca bu buluşma İzmir konseri tarihi tam olarak netleştikten sonra konser günü yapılacak olan büyük buluşmayada öncülük edecek ve o buluşmada konser günü yapılacak olan buluşmanında detayları konuşulacaktır.

Güneşin ışığı içinizi ısıtsın, ayın ışığı sevginizi yansıtsın . . .
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
Ynt: İzmir Buluşması ile ilgili...
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2007, 14:04 »
    İzmir'de şu ana kadar gerçekleşen en büyük katılımlı buluşma olması dileğiyle tüm İzmir'li ve İzmir dışından sevecen dostlarımızı bekliyoruz...

Işık ve sevginin büyüsünü hep birlikte büyütelim...

Arkın
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2007, 10:48 »
İzmirdeki sevecen arkadaşlarında buluşmayla ilgili paylaşımlarını bekliyoruz. Yer ve zamanla ilgili fikirlerinizi buradan paylaşabiliriz.

Işıkla kalın....
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı Carduelis

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2007, 19:51 »
Selam arkadaşlar,

buluşup tanışma olayı hoşuma gitti. Fakat diğer buluşmalar galiba gündüz vakti oldu. Zaman konusunda çalışan arkadaşları düşünerek bir zaman seçmeliyiz diye düşünüyorum.
Işık ve Sevgiyle

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2007, 01:35 »

Sevgili Carduelis ;
 Önceki buluşmalar genellikle çoğunluğun katılması için haftasonu olmuştur..Gündüz olduğu gibi akşam saatlerinde de buluşmalar gerçekleşmiştir..

Tabiki yüzde yüz herkese uyacak bir gün ve saat tespiti çok zor olacağı için yeni buluşma yine çoğunluğa uyan ortak bir gün (büyük ihtimalle haftasonu ) ve uygun bir saatte olacaktır...

Katılmayı düşünen tüm dostlarımızın fikir ve önerilerini bekliyoruz...
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı nimf

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2007, 12:36 »
İzmirli sevecenler, bir kaç kişi dışında kimseden tarih ve yer ile ilgili paylaşım göremedim buluşmayla ilgili haydi bekliyoruz.......
hiç sönmeyecek ışıklara....