Gönderen Konu: Çıkması beklenen ESP BİLİNMEYEN GÖRÜNTÜLER ve KORİDOR ROMANI  (Okunma sayısı 4118 defa)

Çevrimdışı fygs

• 1.nesil
  • *
1995 yılında çıkan Sevgililer Günü albümünde çıkacağı söylenen ve bunun devamındaki albümlerde de yeralan ESP, BİLİNMEYEN GÖRÜNTÜLER, KORİDOR İSİMLİ ROMANI aradan 12 sene geçmesine rağmen hala sevecenlere ulaşmamıştır. Ve ESP için çıkacağı aya (EKİM 1998) kadar tarih verilmiştir.  Ayrıca ulaşmama nedenide belirtilmemiştir. Bunun beklentisi içinde olan benim gibi bir çok sevecenin bu açıklamayı hakettiğine inanıyorum. Bu konuyla ilgili bilgisi olan sevecenlerin paylaşacağını biliyorum ama bu açıklamanın sadece melek tozlarında yayınlanmasından öte çıkacak albümde de yer alması gerekmektedir. Çünkü melek tozlarını ziyaret etmeyen bir çok sevecende bu beklenti içinde. Tüm paylaşımlar için şimdiden teşekkürler.     

Çevrimdışı KORIDOR

• 1.nesil
  • *
    • Bulutsu
95 yılından bu yana benim de kafamı kurcalayan bir konudur bu. Hatta saydıklarınızın yanısıra, "Sevecene Mektuplar" kitabı ve "Rock'n Roll'un Nabzında" isimli uzun soluklu şiir kitabı.
Yayınlanamayabilir, 10 sene sonraya ertelenmiş olabilir, yayın kararından vazgeçilmiş olabilir vb. Hepsi mümkün, olası. Ancak "resmi" diye adlandırabileceğimiz bir beyan ben de beklemekteyim.

Bu "temennim" bazen rahatsızlık verici karşılanabiliyor kimi eşim dostum tarafından, ama inanın ki masum bir temennimdir. İlhan İrem'e duyduğum büyük sevgi ve ilgiden ötürüdür.

Sevgiyle,

Çevrimdışı esma

• ...
  • *
Tüm sevecenlerin ortak beklentisini dile getirdiğin için teşekkürler fygs.

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
Işık hızına ulaşınca, zaman ve mekan mevhumu ortadan kalkıyor... Belki bu nedenledir belirtilen tarihlerde belirtilen materyallerin ulaşmaması...

Bu beklentilere karşı değilim, hatta konserlerdeki gibi "olmasa da olur" der iken ilk bilet alanlardan olabilirim. Ama...
Ama bu beklentilere takılıp kalmayı ise doğru bulmuyorum. Elbette hepimiz İlhan İrem'in üreteceklerini büyük bir doyumsuzlukla bekliyoruz. Lakin son albümlerden hissettiğim kadarıyla hazımsızlık da çekebiliyoruz. Kaldırabileceğimizin üzerinde yüklemeler yapılmamaya çalışılıyor da olabilir...

"Her şey şimdi başlıyor" dendi...
Yakın gelecekte güzel sürprizler kapımızı çalabilir.

Bu süreçte elimizde var olanları tekrar gözden geçirmekte fayda var. Edinemediğimiz kitapları var mı İlhan İrem'in, hepsini okuduk mu?

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
Bu konuyu Sevgili Dostum Fygs ile çok konuşmuşuzdur. Her konuşmamızda haklı olduğunu bunu istemesinin çok doğal olduğunu dile getirmeye çalıştım. Geçen bir tartışmada ufak bir kırgınlık oldu belki ama seni seviyorum dostum...

Evet çıkacağı söylenen bazı materyaller mevcut ve çıkmadı! Aslında her albümde E.S.P vardı bence. Fygs'nin çıkacağı tarih verilmiştir dediği E.S.P değil Bilnmeyen Görüntülerdi ufak bir karışıklık olmuş galiba. Zamanında çıkacak denildi ama çıkmadı belki hiç çıkmayacakta. Bize verilenlere bakalım bence. Kimbilir Sevgili Shalamar'ın dediği gibi belki yakında çıkacaktır da. Ali-Veli-Maria'daki Yurtta Barış Dünyada Barıştaki E.S.P ye bakalım şimdilik. Devamı da gelir umarım.

Işık ve Sevgiyle
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı esma

• ...
  • *
Mesele elimizde olanlarla yetinmek veya elimizdekileri hazmedip hazmetmemek değil. Sorun vaad edilen şeylerin gerçekleşmesi veya gerçekleşmemesindende öte. Ben vaad edilenlerin bizlere ulaşmama nedenini bilmeyi hakettiğimi düşünüyorum.

Çevrimdışı fygs

• 1.nesil
  • *
Sevgili shalamar ve s(c)eaze paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Ama benim demek istediğim bu materyallerin çıkmamasıyla ilgili bir açıklamanın yapılmasıydı. Koridorun dediği gibi çıkmayabilir ertelenebilir vazgeçilmiş olabilir. Ama bir açıklamayı hakediyoruz sanırım. Daha öncede yazdığım gibi bu konu sadece melektozlarında kalmamalı resmi diye adlandırılabilecek bi açıklama olmalı diye düşünüyorum. Sevgiyle kalın.