Gönderen Konu: Üyelik İptalleri  (Okunma sayısı 12821 defa)

Çevrimdışı Melek Tozları

• Melek Tozları
  • *
Üyelik İptalleri
« : 05 Şubat 2007, 18:00 »
Aşağıdaki kullanıcı isimlerinin Melek Tozları İlhan İrem Forumları üyeliği iptal edilmiştir.

armanbursa
cnizamoglu
Erkan01
Fatih01
JORMUNDGAND
kalbim
keops
Oikos
ramalas
sabastian34

Çevrimdışı virtioz

• 1.nesil
  • *
Ynt: Üyelik İptalleri
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2007, 22:51 »
Sayın Forum Yönetimi,

Yukarıda isimleri belirttiğiniz üyelerin, üyeliklerini neden iptal ettiğiniz hususunda bizleri aydınlatabilir misiniz?

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2007, 23:24 »
Açık bir şekilde http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=1070.0 adresinde yazmasına rağmen sorunuzun ard niyet taşımıyor olduğunu ümit ediyorum Sevgili virtiöz.

Forum kurallarına uymayı taahhüt ettikten sonra bundan vazgeçenlerin üyelikleri iptal edilir. Forum Yönetiminin bunları tek tek açıklama zorunluluğu yoktur. Aksi belirtilmedikçe, aynalardaki görüntülerde aradıkları cevapları bulduklarında farklı isimlerle tekrar üye olunabilir.

Bu vesileyle;
Forum Yönetiminin vermiş olduğu yukarıdaki karardan dolayı telefonla beni arayarak tehdit etme komikliğini göstermek yerine, kişilerin iptallerin nedenleri hakkında kendilerine bazı sorular sormaları gerektiğini düşünüyorum. Ve konuyla ilgili şu metnin de tekrar okunmasını tavsiye ederim: http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=98.msg4879;topicseen#msg4879

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı cagdas nizamoglu

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2007, 02:22 »
Zaman zaman site içinde yaşanan tatsız tartışmalarla yansıyan üzgün tabloların İlhan İrem ile ilgili sitelere asılmamasını istediğim(iz) bir utanç toblosudur. Gerekli durumlarda site yöneticilerinin verdiği kararlar doğrultusunda oluşan bu esnek dengenin bilinçli birer yapıtaşı olmamız doğrultusunda güleç yüzleri kırgın bakışlara yeğliyorum. Üyelik silinmesi raddesine kalmadan arkadaşlara da yapıcı mesajlar vererek daha esnek olmamız bilincinde üyelerin geri verilmesini talep ediyorum.Üye kazanmamız gerekirken üyelik silmenin mantıksal değerlerini sizlere bırakıyorum.

Çağdaş Nizamoğlu

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2007, 11:20 »
Sevgili Çağdaş,
Yapıcı öneri ve düşüncelerin için kendi adıma teşekkür ederim. Üyelik silinmesi en son istediğimiz, fakat bazen kaçınılmaz olan bir durum. Daha önce de belirttiğim gibi, sizin gibi diğer arkadaşlarımız da üyelik sözleşmesini tekrar okuyup onayladıktan sonra yeni bir kullanıcı adıyla üyeliklerini sürdürebilirler. Zaten silinenler kişiler değil "kullanıcı isimleri"dir.
Başka kullanıcı adıyla üye olup kendisini farklı bir kişi gibi tanıtan ve bu kullanıcı adıyla da düzeni bozucu davranışlar sergileyen bir arkadaşımız olmuştur. Daha önce defalarca aynı ihlali yapmış olduğundan durumu ayrıca değerlendirilecektir.

Yönetimin amacı; forumun düzenini korumak amacıyla kullanıcı isimlerine, daha önce kabul ettikleri yaptırımları uygulamaktır.

Bizim görevimiz kişileri korumak değil, tekrar vurguluyorum: forum düzenini korumaktır. Forum düzenini bozan kendime en yakın hissettiğim kişiye gözümü kırpmadan yaptırım uygulamak zorundayım, uygulamışımdır, uygulayacağım da... Yukarıdaki listede olmamalarını dilediğim kişiler de bu çerçevede orada yer almaktadır.
Öte yandan çeşitli ortamlarda özelime, aileme hakaret eden kişiler ise foruma üye olabilmektedir. Çünkü bu benim sorunumdur, Melek Tozları'nın değil.

Uçağa giriş sırasında dedektörden geçiyoruz. Üzerimizde metal eşya varsa onu çıkartarak tekrar dedektörden geçmemiz gerekiyor. Güvenlik görevlisine kızsak da onun sorumluluğu o kapıdan kimsenin metal materyalle geçmemesini sağlamak. Bu, meyve soymak için kullandığınız küçücük masum bir çakı da olsa yanınıza almanıza izin verilmez. Oradaki güvenlik görevlisine kırılmayın, tarihte o küçücük çakı sayesinde kaçırılan uçaklar ve ölen insanlar olmuştur.

Melek Tozları kapısından da geçerken bazı şeyleri kenara bırakmak gerekiyor. Kişilerin birbirlerine karşı olumsuz duyguları, bunun etkisiyle oluşan "bireysel tartışmalar" dedektörlere takılır.

Üzerimizdekileri çıkartıp tekrar kapıdan geçmek gerekir.

Tenimize yapışmış ıslak boğucu giysiden...

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2007, 13:14 »
Merhaba Sevgili Çağdaş;
Seni tekrardan aramızda görebilmek gerçekten mutluluk verici. İzmir'de uzun uzun konusmustuk bu konuyu seninle. Benim de birkaç diyeceğim olacak bu konuda. Mt ekibi bugüne kadar benim de birkaç yazımı silmiştir.İçeriğe uygun olmadığını düşünerek. Lakin ben MT üyelerinin messenger adreslerini kaydedip iki, üç kişilik konusmalarda araya alıp MT denilen site despottur. Orada konu siliniyor sürekli. Biz yeni bir site açıyoruz buraya gelin dersem, Mt sitesine üye olan kişileri sitemden! sileceğim dersem ne kadar etik bir davranısta bulunmuş olurum. İrembağı şahıslara ait degildir.İrembağına ait bir site kurmaktan başka misyonları yoktur bu şahısların. Kimsenin SİTESİ değildir bu platformlar.Bunlar sadece iki örnek yazmakla bitiremeyeceğim örnekler mevcuttur. Şahsıma gelen bir bilgi! doğrultusunda diğer siteye üye olmama rağmen üye olduktan sonra şahsıma ve Mt'ye hakaretler edilmesi ne kadar doğrudur. Site admini tarafından "Dar çerçeveli gözlüklerimi kaybettim bulursam bir an önce konus ileceğim MUHAHAHA" yazısı ne kadar uygundur. Birkaç üye var ki üyelik iptalleri beni de son derece üzdü. Biraz önce diğer siteye girdiğimde yine MT için bir yazı yazılmış olduğunu gördüm. Bugüne kadar sevgi için, çırpınan kişiilerin "Sevecenleri ikiye bölmek istediği" söylemlerini gördüm. Üzücü sahneler....

Işık ve Sevgiyle
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2007, 13:57 »
Bu başlığa yazıldıkça, bu konunun ilk mesajındaki kullanıcı isimleri gündeme gelmiş oluyor. Konunun geçmişini bilmeyen kişilerce de bu isimlere gereksiz önyargı oluşabilir.

Ayrıca ağaçtaki yapraklara bakacak olursak üzerinde örümcek ve ağlarını görebiliriz. Bu ben dahil herkes için geçerlidir. Konuların ayrıntılarına inip eşelemek yerine ağaca hatta ormana bakmakta büyük fayda, huzur ve güzellik var... 

Bu nedenle "özgürlüğü" kısıtlıyorum ve konuyu kilitliyorum.

Dilenirse kişileri değil, düşünceleri tartışmak üzere başka bir konu başlığı açılabilir.