Gönderen Konu: Afyonkarahisar - Kütahya  (Okunma sayısı 50015 defa)

Çevrimdışı deniz18

• 1.nesil
  • *
Afyonkarahisar - Kütahya
« : 01 Şubat 2007, 19:07 »
aaa afyonla ilgili neden yer yok bu sitede yaaa aaa ne ayıp hiç yakıştıramadım vallaaa belli bir kümeye tıkılıp kalmışssın ama olmazkii

Çevrimdışı ashemez

• 1.nesil
  • *
Afyonkarahisar - Kütahya
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2007, 19:16 »
Kütahya da yok neden ben bişey demiyorum çünkü Kütahyada benden başka sevecende yok Kütahya başlığı açılsa bile ne bir buluşma ne de konuşacak kütahyalılar olmadığı için ses çıkarmıyorum haklı olarak. Eskişehirli sevecenler çoğunlukta olduğu için oraya yazıyorum. Afyon-kütahya arası çok kısa.. bilmiyorum Eskişehire yakın mı ama yakınsa Eskişehirdeki organizasyonlara katılabilirsin  ;)
Bu şehir adları sanıyorumki içinde bulunan sevecen sayısına göre düzenleniyor ;) sevgiyle...
PINK FLOYD

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
Afyonkarahisar - Kütahya
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2007, 19:32 »
http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=250.0

Yukarıdaki linkte yazana göre yeni bir il için bölüm açılmasını dilediğinizde isteyebilirsiniz. Çünkü "Birleşsin Bütün Eller"in bir amacı da daha çok ilde Sevecenlerin bir araya gelebilmeleri, buluşmaları, paylaşmaları... Başlangıçta bütün illeri açmak yerine Sevecenlerden talep gelmesini daha uygun bulmuştuk.

"Afyonkarahisar" da, "Kütahya" da listeye eklendi ;)
(Forum Yönetiminin amacının sadece mesaj silmek olduğunu mu sanıyorsunuz :))

Sevgili Firdevs, belki kimse yok dediğin Kütahya'dan sürprizler çıkabilir...

Bugün atılan tohumlar bir gün elbet yeşerir...

Işık ve Sevgiyle...

Not: Eskişekir bölümündeki konunun içeriği dağılmasın diye son iki mesajı bölüp taşıdım.

Çevrimdışı ashemez

• 1.nesil
  • *
Ynt: Afyonkarahisar - Kütahya
« Yanıtla #3 : 01 Şubat 2007, 19:46 »
Kütahya bölümü istememiştim çünkü süprizler çıkma ihtimali en düşük ilimiz kütaha ;D  :D :D

Şaka bir yana teşekkür ederim Ufuk abi düşündüğün için...  :)

Kütahya'da ne kadar tek olsamda sevecenler sağolsun beni yalnız bırakmadılar gelen herkese teşekkür ediyorum bahsi açılmışken. Ayrıca bende Kütahya'ya yolu düşenleri hiçbir zaman yalnız bırakmam  ;) KISACA HERKESİ BEKLERİZ EFENDİM  :D :D
PINK FLOYD

Çevrimdışı grella

• 1.nesil
  • *
Ynt: Afyonkarahisar - Kütahya
« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2007, 20:00 »
    peki ya Uşak? Afyonkarahisar ve Kütahya da kardeş şehirlerimiz; Selamlar, sevgiler  ama Uşaklı sevecenlere sesim ulaşır mı acaba buradan? huu huu? Kimse yok mu? :o

usa online pharmacy