Gönderen Konu: romans18-sevecen27  (Okunma sayısı 15609 defa)

Çevrimdışı sevecen27

• ...
  • *
romans18-sevecen27
« : 31 Ocak 2007, 17:56 »
üyeliğimin iptalini istiyorum herkese çok teşekkürler

"üyelik iptali" olan başlık değiştirildi

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
romans18-sevecen27
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2007, 18:10 »
http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=812 başlığında romans18 kullanıcısının hesabının silinmesini istemesinin ardından mesaj gönderen sevecen27'nin aynı bilgisayarları kullandıkları tespit edilmişti.

Bunun üzerine bugün sevecen27'ye gönderilen aşağıdaki mesaja cevap vermek yerine Zeynel Bey yukarıdaki üyelik iptal isteğinde bulundu.

Bu tarzda küçük hesaplara girişmenin gönül birlikteliğimiz içinde yeri olmamalı...

Her iki hesap da silinmiştir.

Sevgili "sevecen27",
"romans18" kullanıcısı ile aynı bilgisayardan mesaj göndermektesiniz. Aynı kişinin iki kullanıcı hesabı kullanması durumunda her iki hesabın da kapatılması kurallar gereğidir. Aynı bilgisayarı kullanan iki kişi olma olasılığınız vardır ancak daha önce gönderdiğiniz mesajlarınızda romans18 ile tanışıklığınızın bulunmadığı izlenimi vermişsiniz..

Hal böyleyken "Merhaba Gaziantep'li sevecenler arkadaşımız Zeynel (romans18)'in neden üyeliği durdurulmuştur bilgisi olan var mı " mesajını yine romans18'in kullandığı bilgisayardan göndermeniz düşündürücü sonuçlar doğuruyor.

Lütfen konuya açıklık getiriniz.

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
Avuçlarıma döküldü...
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2007, 19:43 »
Bu iki hesabın aynı iş yerinde çalışan iki kişi olduğu söylendiği için,
yukarıda daha önce yazdığım "Zeynel Abidin Şenözler'e ait her iki hesap da silinmiştir." ibaresi, "Her iki hesap da silinmiştir." şeklinde değiştirilmiştir.

Aynı veya ayrı kişiler olunması http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=812 adresinde yazılanlara bakılınca yapılanı maalesef değiştirmiyor...

Burada hepimiz değişik illerde küçük-büyük (ama her geçen gün daha büyük) buluşmalar gerçekleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Değişik illerdeki arkadaşlarımızın buluşmalarına katılmaya çalışıyoruz. Bugün Gaziantep'te, yarın Sivas'ta, Artvin'de yapılacak buluşmaların katalizörü olarak "Birleşsin Bütün Eller" bölümünü açtık.

Bu çabalar içindeyken bazı arkadaşlarımız "Büyük illerdeki buluşmaları destekleyerek küçük illeri baltalıyorsunuz" düşüncesinde!..

Sevgili Zeynel'e iletilmek üzere Gaziantep'ten üye olanların listesini daha yeni hazırlamıştım ki "Ankara Buluşmasını aynı tarihe koydunuz o nedenle benim üyeliğimi silin" dedi.
Anlattık, buluşmalar Yürek birliktelikleridir, her il iki kişi bile olsa toplanır böyle başlar her şey...

Bunların ardından, romans18 ve sevecen27 aynı bilgisayardan ard arda mesajlar göndermiş... Yukarıda açıklandığı üzere. Güzelce sorulmuş, açıklık getirilsin konu istenmiş.
Ancak verilen tepki yine yukarıdaki şekilde...

İnsanlar bu site için günde 3 saat bilemediniz 4 saat uyuyabiliyorlar. Başucumda duran, uzun süredir okumak istediğim Hint Felsefesinin henüz bir kaç sayfasını okuyabildim. Her geçen gün bu birlikteliğin seviyeli bir şekilde büyümesi, yıllardır içimizde biriktirdiklerimizi paylaşmak için çaba gösteriyoruz. Çok güzel projelerimiz var, yakında duyurulacak, uygulamaya geçilecek olan.

Peki ne uğruna? Kişisel tatmin kokusu alındı mı bugüne kadar? Lütfen bir örnek göstererek "Şu forum yöneticisi egosunu tatmin etmek için şunu yaptı" deyin... Hep birlikte güzel bir gelecek yaratmak için, hep birlikte buradayız... Paylaşmak için... Bütün olmak için!..

Ben dahil forum yönetiminde olan kimse kendini tatmin etmek için yapmıyor bunları. Hiçbir KARŞILIK beklentisinde de değil, olmadılar...

Ama en azından böyle çirkinlikler yaşamayalım...

Tüm felsefemi üzerine kurduğum Işığın ve Sevginin, bu Yürek Büyüsünün içerisinde bunların yaşanması içimi acıtıyor...

Öyle derin, öyle güzel, öyle paylaşımcı ruhlu insanlar var ki burada... Kavgadan, kişisel sancılardan, küçük hesaplardan dolayı kenara çekilmiş... Kendi Cennet Bahçesinin kapılarını kapatmış...

Melek Tozları, bireysel sancılardan arınmış, geleceğe dair hissedişlerini paylaşmak isteyen insanların ortak Cennet Bahçesi olarak kalsın...

Tüm kullanıcıların kendi üyeliklerini silme yetkisi verilmesini Forum Yönetimii'nin gündemine getireceğim.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
Ynt: romans18-sevecen27
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2007, 20:34 »
Uğraştığımız şeylere bakıyorum önce sonra Işıklı bedenin imzamda da kullandığım söylemine...Biraz önce uzun bir görüşme yaptım Sevgili Romans 18 ile. Üyeliğinin iptalini açıkladı. Ankara Buluşması'nın Gaziantep Buluşması ile aynı gün olmasının kendisini üzdüğÜnü bu nedenle üyeliğinin iptalini istediğini belrtti kendisi.  Acaba ne zaman bireysel sancılardan uzklaşacağız? Daha öncede sormuştum bu soruyu.Neden bize sorulmadı sorusu ile karşılaşıyorum. Halbuki bir hafta boyunca yayınlanan mesajlarda uygun tarih belirtin demiştik. Bu süreçte Gaziantepten gelineceği bildirilebilirdi. Bizde ona göre bir tarih seçerdik. Bir buluşma aynı tarihde diye özel mesaj alıyorum. Sizler sadece Ankara,İstanbul,İzmir'de Sevecenler var diye düşündüğümüz yazılıyor  :( Ve devamında Gaziantep'te sizin beklediğinizden daha büyük bir kitle olacak diye yazıyor bu mesajda. Sanki ben bunun aksini istiyorum. Önyargıları kaldıralım lütfen. Burada bedenlerimizi bırakıp yüreklerimizle yazalım. Saldırılar bize hiçbirşey katmayacak.Işık ve Sevgiyle bunu yazmak çok kolay 14 harften oluşuyor. Önemli olan yaşamak. Yaşayalım lütfen. Üzülmek üzmek bu terimler geçmesin artık yazılarımızda. Bazı kişilere yönelik saldırıları bırakalım artık. Özgür platform olmadığını savunanlar Sevgili Ufuğun yönetime bildireceği tekliften sonra eylemlerini gerçekleştirebilirler. Daha özgür diye düşündüğünüz platform sizlerle! Maddi ve manevi sorunları da yok nasıl olsa!

Işıkve Sevgiyle
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı ramalas

• ...
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2007, 20:37 »
Sevgili Ufuk
Sevgili zeynel şuan msn den açıklama yapamadığını ve üyeliğinin geri verilip açıklama yapmak istediğini buraya yazmamı istedi.
Lütfen açıklama yazmasına fırsat verebilirmisiniz?
Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2007, 20:42 »
e-posta adresime yazabileceğini daha önce de belirtmiştim. Mesajını buraya aktarabilirim. Yahut mesajını siz de aktarabilirsiniz.

Daha önce açıklama yapması için verilen fırsatı "üyeliğimin silinmesini istiyorum" şeklinde yanıtlaması...

Neyse... Bu konu da kapansın sonrasında insanları değil, düşünceleri tartışalım...

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2007, 20:48 »
Alıntı
merhaba ufuk ben zeynel abidin gaziantepten
bizi sevecen 27 ile aynı iş yerinden birlikte aynı bilgisayar veya farklı bilgisayardan bağlanıyoruz bunu size ispat edebiliriz. Hepimiz ışıklarımızı yansıtmak için burdayız farklı bir amac içinde değiliz. Tamam ben kendim bir hata yapmış olabilirim ama düşündükçe yaptığım hatayı anladım ve melektozlarındaki üyeliklerimizin yeniden verilmesini istiyoruz eğer sizin için bir sakıncası yoksa.. Bu arada az önce romanss18 olarak tekrar kayıt olup size özel mesaj yollayacaktım ama aktivasyon maili gelmediği için burdan yazma gereksinimini duydum..Hoşcakalın ışık içinde kalın

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2007, 20:55 »

:)Hatalardan dönülmesi güzel şey,umarım sonu tatlıya bağlanır,

Işık ve Sevgiyle Yola devam  :)

usa online pharmacy