Gönderen Konu: İlhan İrem tişörtleri  (Okunma sayısı 15602 defa)

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
Ynt: İlhan İrem tişörtleri
« Yanıtla #15 : 10 Mayıs 2007, 11:34 »
Arkadaşımızın söyledikleri epey önceden yazılmış. Zaten üyeliği de sona erdirilmiş geçmiş zamanda. Tekrar gündeme getirmeye ve kişiye cevap hakkı yaratmaya gerek yok.

Tişörtler konusunda, geçtiğimiz sefer bu çalışmayı yapan arkadaşlar, kendi aralarında 3-5 derken yaklaşık 50 adetlik tişört hazırlatmışlardı. Çünkü duyup da "bana da bana da" diyen kişiler oldu. Yaptırılmadan önce isteyen kişilerden ücreti alındı ve sonra yapıldı. Yani bir satış söz konusu değildi. Diğer yandan konserlerde pek çok kişi birer ikişer benzer konsepte tişörtler yaptırmıştı. Bu grup ise İstanbul Konserinde topluca oturunca dikkat çekti. Hazırlığı yapan kişiler bırakın bundan maddi gelir elde etmeyi, ceplerinden epey para harcadılar...

Ancak, yukarıda yazılanlar gibi düşüncelerin olması hatta bu konunun ticarete dökülmüş olduğu söylentilerinin çıkarılması gibi nedenlerle daha önce hazırlayan kişilerin bu organizasyonu tekrarlama gibi bir düşüncesi yok!

Ancak elbette dileyen arkadaşlarımız organize olup yapar veya yaptırabilirler. Bu durumda yeni bir konu başlığı açılabilir çünkü bu konu başlığı yaşanılan güzelliğin hoş olmayan bir yansıması haline dönüşüyor.

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı odaben

• ...
  • *
Ynt: İlhan İrem tişörtleri
« Yanıtla #16 : 10 Mayıs 2007, 14:36 »
 Ben şahsen o arkadaşın üyeliğinin iptaline üzüldüm şimdi okuyorum haberi o arkadaş özeleştiri yapmış art niyetli olduğunu hiç zannetmiyorum anlamak istemeyenlerin arasında uzaydan gelmiş muamelesi yaparlarsa oda sevdiğine sitem yapma hakkı doğurur.İnsan sevdiğine sitem yapar sevmediğine ne diye sitem yapsınki.
  Yazık olmuş ben düşüncelerinin çoğunada katılıyorum evrensel sevgi planeti dergisi çıkaracaktı çıkarmadı kliplerini toplayıp dağıtacaktı olmadı kitapları zaten yok ne bileyim yokluk çekiyoruz sevecenin agresifi olmaz diye bişeyde yok bence bir yolculukta yanımda oturan biri ne dinlediğimi sordu İlhan İrem dedim hep omu dedi edip akbayram dedim ya dedi o ikisinide akıl hastanesinde dinletiyorlar ruhu dinlendirdiği için dedi bana yanlış anlamadım hiçte gocunmadım onu diyende art niyetli değildi bir kere ha şu isteyen dinler isteyen dinlemez siz hiç müslüm babacı birini zorla sevecen yaptınızmı ben onu başardım askerde kantinde bunu dinleyeceksin derken bi baktım çıksam bir türlü dışarda aynalar kalsam bir türlü diye adam ezberlemiş:) yani biraz ılımlı olalım burda biz bizeyiz yoksa değilmiyiz? saygılar ışık ve sevgiyle .
Not:tşörtü ben almam şahsen olmayan biri alınabilir bende seviyorum bende neden yok der ticari kaygı doğurur belki bir kırgınlık meydana getirir düşünsene konserdesin belli grupta o tşört var sende yok senin ne işin var der gibi sahte sevecenlik meselesine iki oldu rastladığım youtubede iremin kliplerinde biri yazmış gerçek sevecenler diye dedim bunundamı sahtesi çıktı para versen dinlemem diyen insanları tanıyorum bende yani olgun düşünmek gerekiyor kimseyi rencide etmeden derim .
Bir Kapı Açılır Yüzün Görünür Hayat Yanılgıdır.....