Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10
1
İlhan İrem'de gemi sembolü daha önce, hem de çok daha kuvvetli biçimde kullanıldı. Bahsettiği gemi, bildiğiniz uzay gemisidir. Uzaylılar tarafından yapılan, vaktiyle dünyaya gelmiş ve tekrar geleceğine inanılan gemiler. (Ola ki günün birinde, gemiler döner geriye / Yolcular aynı yolcular ve biz aynı sahilde) Yıllardır bilinir bu. İrem'in bu şarkıya çektiği klipte de uzay gemileri vardır, röportajlarında kendi de bunu söylemiştir. Bir gün gelip insanları doğru yola getirecekleri gibi beklentileri vardır.
2
İrembağı / Ynt: Sevecenlere Önemli Duyuru
« Son İleti Gönderen: Galenos 14 Ocak 2018, 22:35 »
Yormasaydın keşke kendini boşu boşuna.
Yıllar sonra Sayın İlhan İrem de  Gençler ruhlarını kaybetti dedi.
http://www.hurriyet.com.tr/ilhan-irem-gencler-ruhlarini-kaybetti-40596269

Şayet iletini yazdığın tarihten sonra ruh sağlığını kaybetmeden bu günlere gelebildiysen ve bir işin varsa karnını doyurabildiğin güleceksin herşeye. Herşeyin başlangıcına geldin.Masalcı amcada masal bitmez.Sessizlik sağlandıkça üretimlere devam...Fazla kaptırmadan tadını çıkarmak lazım.

Sağlıcakla kalınız...(ışık gitti sevgi bitti)
3
Umuyorum ki yıllar sonra Ankara'ya da yolu düşsün İlhan abinin...
Dile kolay: Tam 10 yıl oldu! :'( Son Ankara konserinden bu yana!
4
İlhan İrem “Yıllardan Sonra” isimli konseriyle Bursa Kültürpark Açık hava Tiyatrosu’nda.
Sanatçı ilk şarkılarını yarattığı kendi şehrinin gökleri altında sevenleriyle hasret giderecek.
Yarım yüzyıla yakın bir zamandır sürekli tazelenip gençleşererek büyük bir sevgi ve coşku ile çoğalan dinleyicileri için İlhan İrem yalnızca bütün şarkıları ile ölümsüzleşen bir efsane değil, aynı zamanda notalarla ve düşüncelerle örülmüş bir felsefedir.
Albüm çalışmalarını sürdürdüğü halde uzun yıllardır uyguladığı bir kararla popüler kültüre ait hiçbir ortamda yer almayan sanatçı, sıradışı anlatımları ile sessiz kalabalıkları derinden etkilemektedir.
Düşsel bir atmosferde gerçekleşen İlhan İrem Konserleri yoğun duygu paylaşımlarının yaşandığı aşk ayinlerine dönüşüyor.
İlhan İrem nadir olarak verdiği her biri değişik konseptlerdeki konserlerinden biri ile 4 Haziran 2016 Cumartesi günü Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gönül kapılarını açıyor.

“Benim için dünyaya geldiğim şehir olmaktan çok daha farklı anlamları var Bursa’nın... Kendimle tanıştığım... Duygularımın, düşüncelerimin yüreğimin şekillendiği yer. İlk aşklarımı yaşadığım sokaklar, sahiller... Ve en önemlisi ilk bestelerimi yaptığım şehir.” diyen İlhan İrem için de, Bursa’nın yetiştirdiği ülkenin en büyük müzik efsanesini bağırlarına basmak için yıllardır bekleyen müzikseverler için de özel bir kavuşma gecesi yaşanacak.

İlhan İrem “Yıllardan Sonra” Bursa’da büyülü sesiyle zamanötesi başyapıtlarını seslendirecek.
55. Uluslararası Bursa Festivali perdelerini bu muhteşem konser ile kapatacak.

“Yıllardan Sonra” İlhan İrem Konseri
4 Haziran 2016 / Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu (21.00)

https://www.biletinial.com
5
İrembağı / 1 Nisan'da Birine Bir İyilik...
« Son İleti Gönderen: sevdali_bulut 23 Mart 2016, 10:26 »
Dünya can çekişiyor. Doğasıyla, deniziyle, insanıyla bütün güzelliklerini ve içsel cevherlerini bir bir yitiriyor. Çocuklar ölüyor... Askerler ölüyor... İçinde yaşamak zorunda bırakıldığımız katastrofik cehennemde hayatlar, sevgiler, aşklar ölüyor.
Bizler bütün bu kıyametin ortasında birbirimizin güzelliğine sarılarak, ayrıksı hayatlarla, dışarıdaki kavgadan, direnmekten kopmadan kendi cennetlerimizde çoğalıyoruz.
Bunu yaparken de üç kuşaktır hayatlarımıza sonsuz ışık, sevgi ve umut katan İlhan İrem'in şarkıları, ve anlatımları güç kaynağımız olmaktadır. Işık ve sevgi felsefesini hayatlarımıza geçirerek, aşk için aşkla direnmeyi, değişmeden gelişmeyi, kendimiz kalarak başkalarına saygı göstermeyi, hiçbir aidiyetin esaretine girmeden yalnızca kendimize inanarak sonuna kadar özgür Dünya Vatandaşları olarak yaşamayı ilke edinmiş Sevecenleriz.
Kendi cennetlerimizdeki evrensel bağımız büyüyerek sürerken, üzerinde dünyaya geldiğimiz topraklara vefanın yanısıra, daha şanssız oldukları için veya kendi tercihleri ile ışıktan, sevgiden güzelliklerden uzak ve karanlık yaşamlar sürenlere de ışığımızın sevgi değerlerini günlük hayatımızın doğal akışı içinde yansıtıyoruz.
Böyle yaşıyoruz ve içimizde uyanan sevgi tomurcukları sonsuza kadar çiçekleniyor... Bunlar kimse ile paylaşmadığımız Aşk Aynalarımızdır.
Ancak bu kez bir istisna yapacağız ve yaşadıklarımızı anlatacağız. Böylelikle, ülkemizin ve dünyanın içine düştüğü bu sevgisizlik girdabında, sevgiyi ve incelikleri belki bir nebze olsun görünür kılabiliriz. Biz Aşık Ruhlar gibi, belki başkalarının hayatlarında da duyarlıklar alışkanlığa dönüşebilir. Bu düşünce ile, 21 Mart-1 Nisan arasında yaşadığımız hayat içindeki iyilik yansımalarımızı birbirimizle paylaşacağız ve sizlerin de bizlere katılmanızı istiyoruz. İlhan İrem'in doğum günü olan 1 Nisan tarihine kadar yaşadıklarımızı biriktirelim.
Günlük koşu içersinde hızla geçip giderek, çoğunlukla görmediğimiz başkalarının duygu dünyasına biraz dikkatli bakmakla ulaşacağımız farkındalıklar zincirine dair her türlü temastan söz ediyoruz. Her şey olabilir. Dalda ağlayan bir kedi yavrusunu indirmek olabilir. Bir yaşlıyı, engelliyi karşıdan karşıya geçirmek, huzurevine gidip kitap okumak, çocuklara hediye vermek olabilir. Bir arkadaşınıza çok sevineceğini bildiğiniz bir konuda hiç beklemediği bir sürpriz yapabilirsiniz veya bir dostunuzun bir sorununu kendisinin haberi olmadan çözebilirsiniz. Bir karınca ya da örümceği düştüğü yerden çıkarmaktan Obama veya bir başkasına barış için mektup yazmaya kadar her şey... Penceremizden dışarı doğru yüreğimizle baktığımızda, sonsuz renklerle sıradışı güzellikler yaratabiliriz... Ve belki de duyarlıklar artık hayatlarımızın hiç değişmeyen parçası olarak kalır.
3 Nisan Pazar günü bir araya gelerek tecrübelerimizi anlatmayı, varsa yaşadığımız konu ve olaylarla ilgili fotograflar, videolar paylaşmayı ve sanatçımızın doğum gününü kutlamayı hedefliyoruz. O gün başka şehirlerden de bize ulaşabilir, telefon ya da e-posta ile aramıza katılabilirsiniz.
Duygularını yitiren dünyamızın duyarlık kırıntlarıyla güzelleşebileceğini göstermek için ilk baharın ilk günleri başlangıç olsun.
"1 Nisan'da Birine Bir İyilik..." Etkinliğimizde İlhan İrem'in şarkıları da her zaman olduğu gibi bizimle olacaktır...

Işık ve sevgiyle...
İrembağı Sevecenleri

1 Nisan’da Birine Bir İyillik…
Tarih: 3 Nisan 2016 / Pazar
Saat: 14.30 – 17.30
Yer: Cafe De Kadıköy
Adres: Osmanağa Mah.
Serasker Cad. Piri Çavuş Sok. No. 22
Kadıköy / İstanbul
İletişim:
Tel: 0533 966 53 69
Mail: bulutsu@bulutsu.gen.tr
www.bulutsu.gen.tr
6
İrembağı / Ynt: SEVECENLERE DUYURU
« Son İleti Gönderen: ISIK YOLCUSU 27 Ekim 2015, 01:11 »
"Birleşip ayrılan yolun farkındayım."


Bu yolculukta her renk vardır ve her renk ayrı bir güzellik katar bu yolculuğa. İlmek ilmek dokunan hayatlar bütünü oluştururken bazen ilmekler de kaçar...


"Sevgi hoşgörünün yağmuruyla sulanır
Yeşerir gönüller geleceğe uzanır."

7
İrembağı / Ynt: SEVECENLERE DUYURU
« Son İleti Gönderen: akzambak 26 Ekim 2015, 21:42 »
Tarifsiz guzelliklerle, aydinlandiginda yolculuklar ve yol,
kendini gorur kisi gokyuzune asilan aynalarda.

Bir zaman bas donduren guzellikler sarmalinda,
Hayat yukselen bir dairedir aslinda.

Dairelerini pekistir, sarkiyi basa al, tekrar dinle,
Tekrar.. tekrar... tekrar!!
8
İrembağı / Ynt: SEVECENLERE DUYURU
« Son İleti Gönderen: efsun_i 26 Ekim 2015, 01:56 »
Bazı güzellikler tarif edilemiyor...
İnsan yaşıyor, anlamaya, anlatmaya, hissetmeye çalışıyor daha çok daha çok..
Sonra yol er ya da geç kendine döndürüyor, kendini..
Ve dönülen yerde daha da büyüyor, sonsuz bir hal alıyor herşey bazen...
Başka yollarla kesişiyor, anlamlar, renkler güzelleştikçe güzelleşiyor bazen..
Bazen dönülemiyor kendine belki, kendini bilmek, bulmak sancılı...
Belki bu yüzden başka türlü dahil olma çabaları, tekrar, tekrar, tekrar..

Oysa güzel bir mesaj var; "Müziği başa al tekrar dinle. Tekrar... tekrar... tekrar... tekrar..."
9
İrembağı / Ynt: SEVECENLERE DUYURU
« Son İleti Gönderen: akzambak 26 Ekim 2015, 00:59 »
Isik ve Sevgiyle
Bir yoldur. Ki koridor çıkışlarına açılır.
Bu yolda yürümek azami saygı, sonsuz bir sevgi, bolca hoşgörü ve her daim dikkat gerektirir.
İlhan İrem ile İlhan İrem olgusu çok derin farkındalık gerektirir.
O'na yakın olmak, dünyasal mesafelerin çok uzağındadır.
Bu yolda ona yakınlık ölçüsü yürek ve bilinçle değerlendirilmektedir.
Uyarı doğrultusunda, hiç kimse çok özel değildir evet.
Yürek ve bilinç birliktelikleri yaşanmaktadır aslında,
fotoğraf karelerinin milyon adım uzağında.
Bu bir yol, evet.
Yolda olanlara saygımız var elbet.
Ama mesafe yakınlıklarının sarhoşluğunda,
özel zannedişler histerisiyle, köprü oluşlara,
tarihi tekerrür ettirene/ettirenlere kırgın ve kızgınım.
10
İrembağı / SEVECENLERE DUYURU
« Son İleti Gönderen: refref 22 Ekim 2015, 09:59 »
Sanatçımız İlhan İrem tüm Sevecenlere eşit yakınlıktadır.
Aşık Ruhlarla derin ve zamansız boyutlarda oluşan karşılıklı sevgi, saygı ve gönül bağlarının doğal sonucu olarak, İlhan İrem ve Aşık Ruhlar birlikte fotograf çektirebilir, sanatçımız sevinçli veya acılı günlerinde Sevecenleri arayabilir.
Bazı kişilerin  kendilerini diğer sevecenlerden daha  ayrıcalıklı bir konuma koymaya çalıştıkları ve kendi kişisel amaçları için Sanatçımız İlhan İrem ile özel bir yakınlık ve iletişim halinde oldukları imajı oluşturarak sizlerle “özel” yakınlıklar içine girme çabası içinde oldukları ve sanki sanatçımız İlhan İrem ile Aşık Ruhlar arasında elçi olmak gibi gerçek olmayan bir görev üstlendikleri görüntüsü vermeye çalıştıkları belirlenmiştir.
Hatta bu imajı kendileri ile bir şekilde bağlantıya geçen basın mensuplarına da vererek kendilerini İlhan İrem’in menajeri, basın danışmanı gibi tanıttıkları gözlemlenmiştir.
Siz Aşık Ruhların maddi, manevi bir zarara uğramamak ve herhangi bir suistimal yaşamamak için,  Sevecen kisvesi altındaki bu tip kişilere karşı dikkatli olmalarını rica ederiz.
İlhan İrem’in; iremilhan@yahoo.com ve irembagi1985@gmail.com adreslerinden başka hiçbir kişi veya web sayfası ile menajerlik, basın danışmanlığı gibi bağlantısı ve hiç kimseye verilmiş özel iletişim kanalı görevi yoktur.
Duyumlar devam ettiği takdirde, cennetlerimize sızmış bu  kişi / kişilerin isimleri açıklanacaktır.
Sevecenlere önemle duyurulur.
 
Işık ve sevgiyle...
İrembağı


https://www.facebook.com/notes/ilhan-irem/sevecenlere-duyuru/1088675454477483


İlhan İrem’in Official Sayfaları şunlardır;
 
https://www.facebook.com/ilhanirembir
 
https://twitter.com/ilhanirembir
 
 
İrembağı’ının Official Sayfaları şunlardır;
 
https://www.facebook.com/irembagibir
 
https://www.youtube.com/channel/UC7FCHXCwfkFtuss3o84hf-g
 
https://www.youtube.com/user/iremascope
 
https://www.youtube.com/user/iremaskop
 
https://www.youtube.com/user/evrenselsevgiplaneti
 
 
İrembağı’na bağlı sayfalar şunlardır;
 
https://www.facebook.com/ilhanirem
 
https://www.facebook.com/ilhaniremportali
 
https://www.facebook.com/Requirem
 
https://www.facebook.com/d0nukyolculuk
 
https://www.facebook.com/BULUTSU-108294402536796/
 
https://www.facebook.com/groups/6068764118/?fref=ts
 
 
 
İrembağı’na bağlı Web Siteleri şunlardır;
 
http://www.isikvesevgiyle.com
 
http://www.bulutsu.gen.tr/
 
http://doganin.melektozlari.com/
 
http://ilhaniremkonserleri.com/
 
http://kopru.fisek.com.tr/
 
http://www.melektozlari.com/mt/
 
 
İlhan İrem ile direkt iletişime geçebileceğiniz adresler yalnızca şunlardır;
 
iremilhan@yahoo.com
 
irembagi1985@gmail.com
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10
usa online pharmacy