İlhan İrem Forumları

Melek Tozları => MelekTozlari.com => Konuyu başlatan: Shalamar - 17 Mart 2007, 00:30

Başlık: BİLGİ: İlhan İrem Duyuru Listesi
Gönderen: Shalamar - 17 Mart 2007, 00:30
Sevgili Arkadaşlar,
İlhan İrem ile ilgili önemli duyuruları iletmek amacıyla bir duyuru listesi hazırladık. İlhan İrem'in olası konserlerini, albüm, kitap ve resim sergisi gibi aktivitelerini bu duyuru listesine göndereceğiz. Bu şekilde gerektiğinde binlerce kişiye önemli duyuruları ulaştırmayı hedefliyoruz.

Tüm melektozlari.com üyesi olan arkadaşların e-posta adreslerine bu listeye katılmak için davetiye gönderilmektedir. Davetiye henüz size ulaşmamışsa veya başka bir adresinizle listeye dahil olmak isterseniz, http://www.melektozlari.com/duyuru.php adresine girip isim ve e-posta adresinizi yazarak katılabilirsiniz. Lütfen e-postanızın junk/önemsiz posta klasörünü de kontrol ediniz. Özellikle hotmail.com adreslerinde bu sorun yaşanmaktadır.

Listeye katılmak veya ayrılmak ile ilgili sorun yaşadığınızda bu konu başlığına yazabilir veya duyuru'@'melektozlari.com adresine konuyla ilgili e-posta gönderebilirsiniz.

Not: İlhan İrem Duyuru Listesi, Yahoo Mail Grubu (http://groups.yahoo.com/group/ilhan-irem) gibi üyelerin yazışabileceği interaktif platform değil, üyelerine duyuruların gönderileceği bir veritabanıdır. Karşılıklı yazışabileceğiniz Yahoo Mail Grubu adresi şu şekildedir: http://groups.yahoo.com/group/ilhan-irem
Başlık: Ynt: BİLGİ: İlhan İrem Duyuru Listesi
Gönderen: aspirin - 17 Mart 2007, 10:35
çalışmalarınızda başarılar dilerim benide bu listeye dahil ederseniz ayrıca tşk ederim .ışık ve sevgiyle bye bye
Başlık: BİLGİ: İlhan İrem Duyuru Listesi - SPAM
Gönderen: Shalamar - 17 Mart 2007, 12:51
"Spam", "junk" gibi İngilizce ifadeler kullanıyorum ancak henüz Türkçe'de tam karşılığı yok... Posta servislerinin, reklam vb gereksiz mesajlardan bizleri korumak için geliştirdiği bir metottan kaynaklı olarak önemli olabilecek mesajlar da "kurunun yanında yaş da yanar" misali sizden gizlenir. Daha önce yazıştığınız yakın bir arkadaşınızın e-posta adresinden gelen mesajlar dahi spam olarak değerlendirilip kenara atılabilmektedir.

Aşağıda çeşitli posta sistemlerinde "spam" kategorisine alınmış mesajlarınızı nasıl görebileceğinizi ve bu statüden kurtarabileceğinizi anlatmaya çalışacağım.

Gmail:

1. gmail adresimize girdikten sonra sol tarafta, aşağıdaki grafikte kırmızı çerçeve içine aldığım "Spam" klasörüne girilir:
(http://www.melektozlari.com/grafikdepo/spam/gmail1.gif)


2. Burada pekçok reklam mesajı bulunabilir. Bunlar arasından "İlhan İrem Duyuru" başlıklı mesajı bularak başındaki kutu işaretlenir:
(http://www.melektozlari.com/grafikdepo/spam/gmail2.gif)

3. Sayfanın üstünde bulunan "Spam Değil" butonuna basılır.
(http://www.melektozlari.com/grafikdepo/spam/gmail3.gif)


Hotmail:

1. Hotmail adresine girdikten sonra sol tarafta, aşağıdaki grafikte kırmızı çerçeve içine aldığım "Spam" klasörüne girilir:
(http://www.melektozlari.com/grafikdepo/spam/hotmail1.gif)

2. Buradaki mesajlar arasından "İlhan İrem Duyuru" başlıklı mesajı bularak başındaki kutu işaretlenir:

3. Sayfanın üstünde bulunan "Önemsiz Değil" butonuna basılır.
(http://www.melektozlari.com/grafikdepo/spam/hotmail3.gif)

usa online pharmacy